Türkçe Pop Şarkılar 2018 Eylül Ile ilgili detaylı notlar

Berkay’ın koskocaman umutlarla dinlemeye kellelayıp hülya kırıklığına uğradığım albümünün bariz en iyi şarkısı olan bu Amaç Güneş bestesine büsbütün ben bileğil el âlem erkekıldı.

Eğer yaklaşık kalitede medarımaişetler üreten, elzem olamamış bir pop starıysanız ve son albümünüzde ‘hit’ yoksa, “Çok bozdu” derler.

Pırıl pırıl sesli Merve Kükremek’in ikinci teklisi “İnziva” modern bir pop şarkısının malik olması müstelzim tüm özellikleri taşıyordu. Bir sonraki hamlesini merakla bekliyoruz.

Dünyaca ünlü pop kuzeyı Taylor Swift, sevgilisi ile aşklarını tazeledi. Er kişi arkadaşı Calvin Harris ile beraberinde tatile çıdem ünlü baht, çekildikleri dinlenme göstericiını içtimai medya hesabından paylaştı. İşte detaylar…

Musiki eleştirmenleri onunla ilgili kırlarda ‘beklenen film yıldızı’ın sonunda geldiğini müjdeliyor, onu ‘Y kuşağının megastarı’ duyuru ediyor. Şimdilerde ‘şorolop’ şarkısına çektiği klip ve şans Tilbe’ye saygı albümünde seslendirdiği şarkıyla gündemde olan Edis’le buluştuk.

Göksel’i hafiflemiş, ayrıca kanatlanmış haliyle dinlemek çok güzel. Şarkıcının bu yaz çısoy teklisi artık olgunluk dönemine yaklaşan bir Akdeniz divasının ilk sinyallerini veriyor.

 Boğaziçi üniversitesi’nden ,Psikoloji ve Rehberlik ve Ruh bilimsel danışmanlık taksimmlerinden birincilikle izinli olmuş...

Dünya kadınları ilginç bir mevzuda başkaldırdı, hijyenik ped ve tamponlardan vergi aldatmaınmasına başkaldırı ediyorlar...

Türk musiki dünyasının en önemli isimlerinden olan Candan Erçetince, en çok merak edilen ve meyanştırılan adlardan biri. Saat zaman magazin matbuatında taraf kayran haberlerle gene ruzname olan Candan Ermüşkül'in hayranları, ünlü konuşmaçı karşı heves ettikleri konuları internette mesafeştırıyor. Peki Candan Ergüç Kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında?

Rob Dougan’a ilişkin bu besteye lügat kaydetmek Katarakt’nun aklına nerden geldi bilmiyorum lakin ortaya kalpleri hurdahaş fail bu büyüleyici vals çıkmış.

Arar’ın Gülneşeli ile olan işbirliği “Terk Beni” da beni bu Eflatun şarkısı denli heyecanlandırmadı. Tam yıl biterken onu böyle farklı sezmek harika bir şaşırtı başüstüne.

Raks Yüksekokul raks kursu, Türkiye’deki en maliyetli dans okullarının arsa aldığı; zanaat ve raks platformudur. Her biri düzında mütehassıs, senelerını dans etmeye ve raksı öğretmeye herifış raks kursu eğitmenleri ile her yaşfecir insana raks sevgisini telkin etmek isteyen okulları ve eğitim merkezlerini bir araya getiren Raks Akademi, Türkiye genelindeki en yerinde dans kurslarını read more bünyesinde çitndırmaktadır.

Sokaklarda kumdan baraj yapanlar, tetriste en uzun çubugu sona bırakanlar, soba üstünde kestane yiyenler ve topkek sevenler.. Bu geceyi kaçırmayın!

Birtakımı "Rock ve maden kimliğini en uygun anlatan kült şerha" bazı "Gitarda ilk çaldığım şarkıydı" diye listesini açıkladı. U2'dan Cem Karaca'ya, Hümeyra'ya, Mozart'tan Beatles'a uzanan çeşitliliği bereketli bu listeler çıktı ortaya.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Türkçe Pop Şarkılar 2018 Eylül Ile ilgili detaylı notlar”

Leave a Reply

Gravatar